Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Vítejte na našem webu Kosmetické Péče a Výživové Doplňky. Vaše soukromí a bezpečnost vašich osobních údajů jsou pro nás prioritou. V této sekci Ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaké informace o vás shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak je používáme. Sbíráme informace, které nám poskytnete při registraci, objednávce produktů nebo komunikaci s námi. Tyto informace mohou zahrnovat vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo nebo údaje o vašich preferencích v oblasti kosmetických a výživových produktů. Používáme tyto údaje k zlepšení našich služeb, k analyzování trendů a ke komunikaci s vámi.

Respektujeme vaše právo na soukromí a vždy zpracováváme vaše osobní údaje v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů a nařízeními. Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Můžete také omezit zpracování vašich údajů nebo vznést námitky proti zpracování. Pro jakékoliv otázky nebo požadavky týkající se zpracování vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na [email protected].

Bezpečnost údajů

Zavázali jsme se chránit bezpečnost vašich osobních údajů. Používáme řadu bezpečnostních technologií a postupů k ochraně vašich údajů před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. I přes naše snahy nelze však zabezpečení údajů vždy zcela zaručit proti všem možným hrozbám. V případě bezpečnostního incidentu, který může negativně ovlivnit vaše osobní údaje, vás budeme informovat v souladu s právními předpisy a poskytneme vám doporučení, jak postupovat.

Sdílení osobních údajů

Vaše osobní údaje sdílíme pouze s třetími stranami, pokud je to nezbytně nutné pro plnění našich služeb nebo pokud k tomu máme vaše výslovné souhlasení. Třetí strany, se kterými údaje sdílíme, jsou povinny chránit vaše údaje v souladu s našimi pokyny a právními předpisy. Nikdy neprodáváme vaše osobní údaje třetím stranám. Máte právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním údajů.

Kontaktní údaje vlastníka webu:

Bohumil Krejčí
Justiční 1, 621 00 Brno, Česká republika
Email: [email protected]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *