Podmínky užívání

Úvod

Vítejte na webu Kosmetické Péče a Výživové Doplňky. Tento dokument, známý jako Podmínky užívání, definuje pravidla a právní závazky pro uživatele našeho webu. Před použitím jakýchkoli služeb či obsahu poskytovaného na našem webu je nezbytné, aby každý uživatel pečlivě prostudoval tyto podmínky. Pokračováním v prohlížení či používání našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Použití obsahu

Obsah dostupný na webu Kosmetické Péče a Výživové Doplňky je chráněn autorským právem a je určen výhradně pro osobní nekomerční použití uživateli. Tento obsah zahrnuje, ale není omezen na, texty, obrázky, design a informace o produktech. Jakékoli jiné využití obsahu, včetně kopírování, reprodukce, šíření, překládání nebo jakákoliv úprava bez předchozího písemného souhlasu vlastníka, je striktně zakázáno.

Ochrana soukromí

Ochrana osobních údajů uživatelů na našem webu má pro nás nejvyšší prioritu. Všechny osobní údaje jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Pro více informací o ochraně soukromí a zpracování osobních údajů se odkazujeme na naše Zásady ochrany osobních údajů.

Odpovědnost

Web Kosmetické Péče a Výživové Doplňky i jeho majitel Bohumil Krejčí, Justiční 1, 621 00 Brno, Czech Republic, se zříká jakékoliv odpovědnosti za přímé či nepřímé škody způsobené používáním nebo nemožností používání webu či jeho obsahu. Uživatelé webu plně přijímají riziko spojené s používáním internetové stránky a souvisejících služeb.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací ohledně Podmínek užívání, prosím neváhejte kontaktovat majitele webu, Bohumila Krejčího, na adrese [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmikoli dotazy či problémy, které se mohou vyskytnout při používání naší stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *