Ochrana osobních údajů

Úvod do ochrany osobních údajů

Vítáme Vás na stránce věnované ochraně osobních údajů na webu Kosmetické Péče a Výživové Doplňky. Ceníme si Vaší důvěry a zavazujeme se chránit Vaše osobní údaje s nejvyšší možnou mírou péče. V následujících odstavcích popisujeme, jaké osobní údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, jak jsou chráněné a jaké máte možnosti v souvislosti s jejich kontrolou a správou. Naše praxe v oblasti ochrany osobních údajů je plně v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Při zpracování osobních údajů klademe důraz na transparentnost, spravedlnost a zákonnost.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme za různých okolností, např. když navštívíte náš web, zaregistrujete se, provedete objednávku, kontaktujete nás nebo využíváte naše služby. Tyto údaje mohou zahrnovat Vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a další informace nezbytné pro poskytování našich služeb nebo zlepšení Vašeho uživatelského zážitku. Používáme tyto informace k vyřízení Vašich požadavků, nabídnutí personalizovaného obsahu, zlepšení našich služeb, jakož i pro marketingové a reklamní účely, vždy v souladu s Vašimi preferencemi a právními předpisy.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoliv získat přístup ke svým osobním údajům, požadovat jejich opravu nebo výmaz, omezit jejich zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování, stejně jako právo na přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv, nebo pokud máte jakékoliv dotazy či obavy týkající se zpracování Vašich osobních údajů, kontaktujte nás na [email protected]. V případě, že nebudete spokojeni s naším způsobem zpracování Vašich osobních údajů, máte právo podat stížnost u příslušného dozorového úřadu.

Kontaktní informace

Majitel webu: Bohumil Krejčí
Adresa: Justiční 1, 621 00 Brno, Czech Republic
Email: [email protected]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *